Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Закарпатцям стане простіше підтвердити своє право на безоплатну вторинну правову допомогу

15 січня 2020 р., 11:10

Для отримання безоплатної вторинної правової допомоги (захисту інтересів за рахунок держави) громадянам більше не треба буде приносити довідку про доходи

Уряд доручив Міністерству юстиції разом із центральними органами виконавчої влади у тримісячний строк розробити та затвердити порядки подання інформації з реєстрів центрам з надання безоплатної вторинної правової допомоги для підтвердження належності особи до суб’єктів права на БВПД.
Для отримання безоплатної вторинної правової допомоги (захисту інтересів за рахунок держави) громадянам більше не треба буде приносити довідку про доходи. Цю інформацію фахівці центрів з надання #БВПД самостійно отримуватимуть з державних реєстрів.
Максимум три робочих дні. Такий строк подання інформації з держреєстрів для підтвердження належності особи до суб'єктів права на БВПД за критерієм малозабезпеченості. Відповідна Урядова постанова №1134 набрала чинності 31 грудня 2019 року.
Нагадаємо, право на безоплатну вторинну правову допомогу мають особи, якщо їхній середньомісячний дохід не перевищує двох розмірів прожиткового мінімуму (з 1 грудня 2019 року прожитковий мінімум для працездатних осіб – 2 102 грн на місяць, для осіб, які втратили працездатність, – 1 638 грн).
Детальніше – на сайті - інформують у Регіональному центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області.

Схожі новини

Працівники системи безоплатної правової допомоги проведуть прийом громадян в усіх районах Закарпаття
Коло доступу до безоплатної правової допомоги розширено
Ужгородці можуть звертатись по допомогу до студентів-правників!
У Закарпатті планують розробити програму з надання безоплатної правової допомоги
Мукачівські правоохоронці співпрацюють з центром надання правової допомоги громадянам
Фахівці безоплатної правової допомоги взяли участь у Пленумі ветеранів краю (ФОТО)
Мукачівцям надаватимуть безоплатну правову допомогу
Головне управління юстиції області шукає адвокатів для надання безоплатної правової допомоги
За 500 грн. кредиту банк нарахував 107 тисяч грн. боргу: в ужгорородському прес-клубі презентували історії людей, яким допомогли з безоплатною правовою допомогою
Закарпатцям пропонують скористатись безоплатною правовою допомогою

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com