Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

В Ужгороді рятувальники ділились досвідом з нацгвардійцями (ФОТО)

19 лютого 2020 р., 18:30

Працівники служби цивільного захисту розповіли гвардійцям 3 батальйону 2 Галицької бригади про те з чим їм доводиться стикатись під час роботи та яким чином вміло діяти під час виникнення пожеж.

Заняття проводили фахові спеціалісти-рятувальники в рамках зборів позаштатних команд на території батальйону.

На заняттях нацгвардійці та рятувальники розглянули ряд теоретичних та практичних питань. Поговорили про основні заходи безпеки, використання засобів пожежогасіння та вдосконалення підготовки нештатної пожежної команди в умовах швидкого реагування у разі небезпеки.

Під час практичної частини рятівники разом з гвардійці вдосконалювали навички оперативного висування особового складу до місяця пожежі та використання первинних засобів пожежогасіння, тобто порошкові вогнегасники.

«Такі заходи повинні практикуватись частіше, тому що - це безпека. Вміння і правильні навички можуть врятувати чиєсь життя»,- поділився думкою капітан служби цивільного захисту Денис Буртин».
У ДСНС України у Закарпатській області

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com