Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Прокуратура взялася за митника "Тиси"

19 лютого 2020 р., 18:24

Інформація преси про отримання митником на посту «Тиса» неправомірної вигоди, буде перевірена в рамках кримінального провадження.

Ads by optAd360Прокуратурою Закарпатської області зареєстровані кримінальні провадження за повідомленням преси про надання працівнику митного посту «Тиса», що на Закарпатті та отримання останнім 200 Євро неправомірної вигоди.

Відповідна інформація поширена у мережі Інтернет через один із каналів медіахостингу Youtybe. У відео, зокрема, невідома особа, яка проводить приховану зйомку, надає митнику, зі слів автора, 200 Євро неправомірної вигоди за безперешкодне проходження митного контролю.

Попередня правова кваліфікація у даних провадженнях за ч.3 ст.368 КК України (отримання неправомірної вигоди службовою особою) та ч.2 ст.369 КК України (надання неправомірної вигоди службовій особі).

За постановою процесуального прокурора, підслідність у даному провадженні визначено за територіальним управлінням ДБР у м. Львові, куди скеровані матеріали для подальшого досудового розслідування, повідомила Пресслужба прокуратури Закарпатської області.


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp