Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

У Мукачеві підбили підсумки ІІІ Відкритого міського конкурсу виконавської майстерності гри на народних інструментах «Візерунки Срібної Землі»

28 травня 2020 р., 12:35

В цьому році вперше на конкурсі була представлена домра

Цьогоріч через карантинні умови Відкритий міський конкурс виконавської майстерності гри на народних інструментах «Візерунки Срібної Землі» провели дистанційно.

У конкурсі взяли участь 58 учнів та 5 колективів із 9 мистецьких шкіл Закарпатської області. Зокрема: Мукачівської дитячої школи мистецтв №1 імені С.Мартона, Великолучківської дитячої школи мистецтв, Ракошинської дитячої школи мистецтв, Чинадіївсьокої дитячої школи мистецтв, Середнянської дитячої школи мистецтв, Білківської дитячої школи мистецтв, Свалявської дитячої школи мистецтв, Полянської дитячої школи мистецтв та Вишківської дитячої школи мистецтв.

Зазначимо, що конкурс спрямований на популяризацію музичного мистецтва й гри на народних інструментах (гітара, домра, баян, акордеон) та проводився у чотирьох вікових категоріях:

І вікова категорія – 8-9 років;

ІІ вікова категорія – 10-11 років;

ІІІ вікова категорія – 12-13 років;

ІV вікова категорія – 14-15 років.

Кожен з учасників представив високий рівень виконавської майстерності гри на своїх інструментах. В цьому році вперше на конкурсі була представлена домра.

Щиро вітаємо всіх переможців та учасників конкурсу, а також їх викладачів. Всіх учасників конкурсу та викладачів, які готували учнів до участі у творчому змаганні, відзначено грамотами, дипломами та подяками.Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp