Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Ужгород прийняв виклик від Львова

7 жовтня 2014 р., 13:20

В обласному центрі пройде турнір з жиму лежачи.

Братнє місто Львів передало Ужгороду естафету організації всеукраїнського турніру з вуличного жиму лежачи. Метою турніру є пропаганда здорового способу життя та збір коштів на потреби вояків, поранених на фронті.Ужгородці приймають естафету та анонсують проведення турніру 12 жовтня (неділя) на площі Театральній об 11-й годині.
Поки наші військові захищають нас на Сході, ми зобов'язані забезпечити їм надійну підтримку.

З цією метою організовано благодійний турнір з жиму штанги "Український прорив". Тут кожен бажаючий може продемонструвати свою силу, а також допомогти нашим бійцям.

Правила участі прості: чоловіки жмуть 80% від маси тіла, жінки - 50 %. Хто більше разів вижав - той переможець. Зважування на місці.

Участь може прийняти будь-хто з бажаючих. З метою збору коштів на потреби поранених бійців застава за участь становить 30 грн. За перше, друге, третє місця - призи.

Ваша участь - посильний вклад в допомогу тим, хто змагається за долю України. Разом ми сила!

До благодійної акції запрошуються всі охочі, громадські та спортивні організації. Прохання учасників на акцію прийти у вишиванках - це одна з її умов.
Разом ми сила!


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com