Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Талант нашої землячки вразив столицю

29 листопада 2014 р., 12:20

Дівчинка отримала нагороду за художній шедевр

"Ми архітектори якісного світу" - це саме та категорія, яка принесла нагороду

19 листопада 2014 року в м. Києві було підбито підсумки та проведено урочисту церемонію нагородження переможців загальнодержавного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу дитячого малюнку "Я хочу жити в якісному світі", який проводиться з 2003 року на регіональному та загальнодержавному рівнях, у рамках Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) – "100 кращих товарів України".
Цього року дипломи та призи отримали 23 талановитих художників. Маленьких переможців визначали у трьох номінаціях: "Я пізнаю якісну продукцію", "Ми архітектори якісного світу", "Кращий плакат на споживчу тематику", за віковими категоріями: "5-8 років", "9-12 років", "13-17 років" у кожній із номінацій.

У номінації „Ми архітектори якісного світу" у ІІІ віковій категорії (13-17 років) перемогу здобула Штібель Наталія, вихованка гуртка „Таємниці пензля" студії образотворчого мистецтва ім. З.Баконія Закарпатського обласного палацу дитячої та юнацької творчості "ПАДІЮН".

Вітаємо Наталію та її керівника Стецюк Анастасію Павлівну з перемогою у престижному конкурсі!

ПАДІЮН


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp