Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

У Мукачівському коледжі обирали бухгалтера (ВІДЕО)

31 березня 2015 р., 22:00

Захід присвятили 70-річчю з дня заснування закладу.

В Мукачівському торгівельно-економічному коледжі обирали кращого бухгалтера. Студенти третього курсу змагались у чотирьох конкурсах. Присвятили цю подію 70 –тій річниці заснування закладу.

Кращого бухгалтера обирали в Мукачівському кооперативному торгівельно-економічному коледжі. Присвячена подія 70 річниці заснування закладу, далекого 1946 року коледж випустив перших спеціалістів. За звання кращого бухгалтера у чотирьох конкурсах .змагалося шестеро студентів третього курсу. Перший конкурс візитка – привітання, далі складніші завдання де студенти повинні були проявити свої знання. 

Все що стосується бухгалтерського обліку, а саме різні математичні підрахунки , бухгалтерські терміни, податковий кодекс , майбутні бухгалтери мали назвати зміст розрахунків за 1 хвилину. Між інтелектуальними завданнями розважали глядачів студенти молодших курсів танцями, співами, та сценками. Завітала на свято з піснею і учасниця «Голосу діти» Яна Решко. Розумні та талановиті. Третьокурсники окрім своїх знань дивували присутніх ще й своїми «фішками». Хтось із них читає поезію, хтось грає в КВН, хтось фотографує, хтось - займається цирковим мистецтвом, - в кожного своє хобі . виборов перемогу любитель цифр, який вважає, що бухгалтерія – це мистецтво. Боронін Едуард вирахував в цей день все що тільки було можна, рік, місяць, кількість букв Е у повній назві коледжу, до речі улюблена його цифра 4 , можливо, вона й принесла йому успіх. Ерудовані, кмітливі, оригінальні. 

Журі, в складі якого 5 чоловік відзначила кожного учасника. Студенти отримали хороші подарунки на згадку. Відзначили й тих хто брав участь у олімпіадах. За складними математичними цифрами потрібно бачити і розуміти проблеми економіки країни. Едуард впевнений від роботи бухгалтера напряму залежить успіх підприємства, а успішність підприємств як відомо дорівнює успішності держави, сьогодні й те й інше потребує допомоги. Чесність, точність та професійність, – таким основними якостями, на думку Едуарда, повинен володіти кожен бухгалтер. Тож побажаємо йому та інших студентам в майбутній роботі обов’язково керуватися цими якостями.М-студіо

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com