Як Молодіжка "Говерли" "Іллічівцю" поступалася

18 квітня 2014 р., 20:26

«Говерла» (Ужгород) – «Іллічівець» (Маріуполь) – 2:3 (1:1) Голи: Райчевіч 17, Кадимян 88 – Суходуб 41, Полянський 58 (п), Лівінський 87 Стадіон «Авангард» м. Мукачево Глядачів - 150 Температура +21

«Говерла»: Бабенко (Шевченко 46) – Смокоровський (Гагун 64), Ряшко М., Козак, Ковчар, Лендєл (Хоменко 54), Ряшко В., Кадимян, Бровко, Герасимюк (Курта 46), Райчевіч (Тома 46). Запасні: Вагін, Котьо. Тренер – Михайло Іваниця «Іллічівець»: Вершинін – Тєрєхов, Суходуб (Приходько 46), Гаращенков, Очігава (Котов 76), Полянський, Мишньов (Ковтун 46), Шевчук (Фатьянов 75), Янаков, Кісіль, Філліппов (Лівінський 66).

Запасні: Будюк. Тренер – Едуард Хавров Арбітр - Павло Чижевський (Київ) Після нічиї в Запоріжжі в рідних стінах закарпатці також розраховували здобути приємливий для себе результат в протистоянні з маріупольцями. З перших хвилин почали розгойдувати захисні редути «Іллічівця». Максимум Вершиніну довелося працювати в поті чола, щоб відбити небезпечні постріли наших гравців. А на 17-й хвилині після подачі з кутового досвідчений Мірко Райчевіч опинився в тому місці де й треба було й став автором першого м’яча. Далі гра заспокоїлася й переважну часину часу проходила практично без воріт. Та наприкінці першого тайму маріупольці зрівняли рахунок зустрічі. Суходуб першим опинився на підборі після виносу з кутового й зумів точно пробити повз нашого кіпера. Друга половина матчу проходила в рівній боротьбі.

Та епізод на 58 хвилині матчу, який завершився призначенням пенальті в наші ворота, вибив дещо команду гру «говерлян» з колії. Звичайна боротьба у карному майданчику господарів між Шевчуком та Смокоровським , яке завершилося падінням гравця «Іллічівця» арбітр класифікував як порушення правил і призначив пенальті в наші ворота.

Полянський жодних шансів для господарів не залишив. Через 30 хвилин закарпатці пропустили гострий контр випад, який завершився прострілом і тоним завершення атаки Лівінським – 1:3 Наші хлопці зуміли оговтатися від цього вже через хвилину й загострили хід поєдинку. Гегам Кадимян головою зумів точно замкнути передачу з правого флангу.

Гегам міг врятувати результат двобою, спочатку чудово пробивши штрафний, однак воротар гостей парирував цей постріл. Через пару хвилин наш нападник увірвався в штрафний майданчик, однак оборонець його просто зніс у власному штрафному майданчику захисник «Іллічівця». Однак, в цьому епізоді арбітр Чижевський порушення правил не вгледів й дозволив продовжити хід матчу. А через мить прозвучав фінальний свисток.