Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

"Закарпаття – бізнес в центрі Європи”. Область залучатиме інвесторів на міжнародному форумі в Ужгороді

7 жовтня 2015 р., 09:41

Форум відбудеться вже завтра, 8 жовтня.

Представники ділових кіл Європи, дипломати сусідніх держав, керівники найбільших підприємств області та представники міжнародного бізнесу зустрінуться в Ужгороді у четвер, 8 жовтня. В цей день в обласній адміністрації відбудеться інвестиційний на форум „Закарпаття – бізнес в центрі Європи”.
Участь у заході візьмуть заступник міністра аграрної політики та продовольства України Владислава Рутицька, президент Торгово-промислової палати України Геннадій Чижиков, заступник державного секретаря Угорщини Жолт Чутора, Надзвичайний та Повноважний посол Румунії в Україні Корнелу Іонеску, а також керівники Закарпаття, великих підприємств області, представники місцевого та міжнародного бізнесу.

 

Під час форуму представлять інвестиційні можливості оремо кожного району та міст області й краю в цілому, презентують успішні проекти, які сьогодні реалізуються в промисловості, туристичній сфері та сільському господарстві. Під час зустрічей обговорять актуальні проблеми залучення інвестицій і розвитку інфраструктури регіону.
У фойє обласної адміністрації розгорнеться виставка товарів підприємств агропромислового комплексу, промислових підприємств регіону. Тут представлять стратегічні інвестиційні проекти та вільні земельні ділянки, призначені для реалізації аграрних, туристичних та промислових проектів.

Прес-служба Закарпатської ОДА

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com