Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Як бандерівці перетворили Закарпатті в "Рубльовку" (ВІДЕО)

24 грудня 2015 р., 18:00

Повідомив користувач соцмереж.

У соцмережі один з користувачів "залив" відео на ютуб, порівнявши "бандерівський" село і села в Росії. Тим часом Закарпатський кореспондент вирішив навести яскраві приклади закарпатських сіл.


 

У той час, коли в Росії країна знаходиться в глибокій кризі і навіть в таких курортних містах, як Сочі і Адлер заморожені будівництва, в Закарпатті люди у всю облаштовують будинки, обшивають новими, більш якісними матеріалами, засмучуються. Фермери активно займаються сільським господарством - вирощують виноград, полуницю, персики, хурму, ківі, яблука, заробляючи на експорті по Україні і для внутрішнього ринку.

Приміром, село Нижня Апша здобуло в районі славу місцевої Кончі-Заспи: жителі зводять тут замки і палаци

"Так що беріть приклад з бандерівців", - коментує користувач, який виклав в мережу ВІДЕО:


Для більш чіткої контрастності (і на противагу звинуваченнями особливо затятих шанувальників «русского мира» в неадекватній селекції) пропонуємо також ознайомиться і з багатими селами Закарпаття, таких як Біла Церква та Нижня Апша. Представники румунської нацменшини, які проживають на зазначеній території, побудували тут вражаючі архітектурні споруди.

Є дві деталі, які ріднять Тячів з Європою: дощ тут починається так само несподівано, як в Лондоні, і може йти тижнями. А місцеве населення уживається, як фламандці і валлони: без скандалів, але з погано прихованим роздратуванням.

- Анекдот такий є, - заздалегідь починає сміятися Мигаль Град: - Пішов раз мадярів вночі на гриби, а ліхтарик втратив. Ну намацав гриб, а що за гриб - не знає. Взяв на зуб спробував: «Тьху, гівно, - каже, - добре хоч, не настав!» Правда, смішно? - Натякає він на «жадібність» угорців.

- Румун - дурний: гроші в бетон, гроші в бетон, - зубоскалять мадяри, дивлячись на замки, які відгриміли їх сусіди. - Вони в 1990-і роки на горілці піднялися. Ціна залежала від того, в якій ванній розводили спирт: якщо в перламутровою, то горілка була дорогою, а якщо у звичайній - дешевою.По $ 2 з ящика, по 100 ящиків на день.

Тячів - місто багатонаціональне: на вулиці Армійській живуть угорці. Лазовський і Леонтовича облюбували цигани, центр викупили румуни. А місцеві багатії мешкають на Поле чудес, або вулиці листопада.

Такі можуть собі дозволити «обідаті у Бердаркі» (у найдорожчому ресторані міста), чого не скажеш про жителів Пролетарській, Жовтневої або Комсомольській. Але на заможність закарпатців та тячівців це ніяк не впливає.

До речі, у Міжгірському, Іршавському, Ужородском, Мукачівському та Берегівському будиночки зовсім нічим не менше.




Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp