Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

РФ передасть Україні чотирьох ув'язнених

8 квітня 2016 р., 17:26

Остаточне рішення буде прийняте федеральними судами Росії.

Мін'юст Росії доручив тюремній службі підготувати документи для вирішення питання про передачу Україні чотирьох засуджених - Олега Сенцова, Олександра Кольченка, Геннадія Афанасьєва і Юрія Солошенка - для подальшого відбування покарання на батьківщині. Однак, як повідомили в прес-службі російського відомства, остаточне рішення буде прийняте федеральними судами РФ.

"На підставі звернень, які надійшли 10 березня від української сторони, Мін'юст Росії листами направив у ФСВП доручення підготувати необхідні документи для вирішення питання передачі засуджених Кольченка, Афанасьєва, Сенцова і Солошенка, а також перевірити наявність або відсутність підстав, що перешкоджають цій передачі", - зазначили у відомстві.Мін'юст України був поінформований про це в той же день, підкреслили в МЗС Росії."При надходженні до Мін'юсту Росії документи будуть перевірені на відповідність положенням Конвенції про передачу засуджених осіб 1983 року народження, і при відсутності підстав, які перешкоджають передачі засуджених, будуть спрямовані українській стороні", - зазначили в Мін'юсті РФ.Як повідомляв Корреспондент.net, наприкінці березня президент України ПетроПорошенко закликав Євросоюз сприятиме звільненню засудженої в Росії Надії Савченко та інших утримуваних в РФ українських в'язнів.

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com