Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

В Ужгороді "виставився" Криволап

14 травня 2017 р., 18:41

Нещодавно

Анатолія Криволапа вважають найдорожчим художником України і його роботи представлено на виставці в Закарпатському художньому музеї Бокшая в Ужгороді

Звичайно, достатньо було анонсувати, що в травні 2011 року в Нью-Йорку робота Анатолія Криволапа "Степ" була продана за 98 тиясч доларів, а в Лондоні робота "Кінь. Ніч" взагалі вже продалася за 124 тисячі доларів, що є рекордом для України, і виставка відразу породила ажіотаж.

Музей Бокшая, напевно, не пам'ятає такого напливу відвідувачів. З пересердя касири в перші дні навіть брали гроші за фотографування робіт.

На виставку привозили навіть групи туристів.

Насправді, виставка дійсно вражає. Переважна більшість робіт мають потужну енергетику.

Анатолій Криволап має серед закарпатських художників добрих друзів. Сам він не дуже радіє міському життю, тому й втік з шумного Києва до села Засупоївка під рідним йому Яготином.

У Закарпатті ж Криволап радо відвідує тихі гірські села.

На виставці в Ужгороді є ряд робіт, зроблені ним вже цього року в закарпатських горах. Це гірське село Сіль та село Княгині на Березнянщині та інші. Скоріше за все, тут він малював і своїх кількох коней. На хвилі проданої за найбільші гроші картини "Кінь. Ніч" Анатолій Криволап у тому ж стилі малює подібні роботи. Якщо проаналізувати виставлені в Ужгороді роботи, то дуже багато з них зроблені вже цього року. Що трохи дивно, бо це суперпродуктивність - за чотири місяці цього року випродукувати так багато картин, що це вже попахує ремеслом. Адже на цій таки виставці є робота, яка творилася Криволапом протягом п'яти років.

Попри все, Анатолій Криволап - майстер і виставка його робіт - це справжня мистецька подія.


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com