Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Росіяни приїхали знайомитись з культурою Тячівщини (ФОТО)

18 липня 2014 р., 19:21

ВІдвідали вони музейну садибу Куцинів.

17 липня музеї Тячівського району відзначають – День етнографа, який став професійним святом всіх людей пов’язаних з етнографічною наукою і вивченням культурних знахідок, звичаїв, обрядів різних народів. Число цього свята вибране не випадково адже саме 17 липня 1864 року народився відомий мандрівник і етнограф Микола Миклухо-Маклай, який відкрив для нас культуру і побут Південно Східної Азії, Австралії, Океанії. В день його пам’яті, День етнографа, проходять свою «посвяту» неофіти — люди, які вперше беруть участь в етнографічних експедиціях, а також проводять різні масові заходи в музеях. Повідомляє Тячівська РДА.Зокрема працівники історико – краєзнавчого музею ім. С.М. Вайди с. Дулово (завідуюча-Гарбуз Н.І.) цього дня прийняли колег, працівників бібліотечних та клубних закладів культури сіл Угля (зав.клубом-Немеш О., худ.керівник - Рудик М., зав.бібліотекою – Немеш Л.), Колодне (зав.бібліотекою - Корнута М.П.), Теребля (зав.бібліотекою - Куцина М.), які підготували і показали уривок «Углянських вечорниць».

У краєзнавчому музеї с. Терново провели майстер-клас по бісероплетінню учитель трудового навчання Циркуник Марія Миколаївна.

17 липня - у етнографічний музей «Калина» навідалися люди небайдужі до минулих часів, побуту, звичаїв своїх предків.

Серед відвідувачів музею «Калина» були не тільки мешканці рідного села, але й гості з Росії.

{g}

Історію, побут, звичаї, легенду заснування села Калини гості музею слухали настільки уважно, що дехто й особисто спробував, як це було ткати на кроснах, розпилювати дерево і навіть грати на гуслях (скрипці)

З духовним та емоційним задоволенням відвідувачі музею дізнавалися про своє мунуле, минуле своїх батьків та пращурів.

День етнографа також відзначили в етнографічному музеї с. Велика Уголька тут зустрічали гостей з Волині. Гості ознайомилися не тільки з побутом та звичаями жителів с. В.Уголька але й мали змогу скуштувати традиційні страви та послухати Закарпатські народні пісні.


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp