Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

«Чи сприяють програми транскордонного співробітництва ЄС реалізації стратегії регіонального розвитку в Закарпатській області? – презентація дослідження»

13 березня 2018 р., 16:25

Про це стане відомо вже затра

У середу, 14-го березня, 2018 року в м. Ужгород відбудеться круглий стіл, під час якого експерти обговорюватимуть, як найефективніше поєднати можливості стратегічного документу області та програм транскордонного та територіального співробітництва, що діють в регіоні. Це, зокрема, допоможе оцінити та підвищити ефективність використання допомоги Україні з боку ЄС. Учасники заходу також дізнаються як проходило дослідження в усіх прикордонних областях країни.

Захід співорганізовують Громадська організація “Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень”, Громадська організація «Закарпатська обласна організація «Громадянська мережа «ОПОРА» за фінансової підтримки Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження» в рамках проекту «Громадська синергія».

Час проведення: 12.00

Місце проведення: Ужгородський прес-клуб, пл. Жупанатська, 15/4

Спікери заходу:

· Євгеній Романенко – експерт ГО «Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень».

· Лариса Романюк – ГО «Закарпатська обласна організація «Громадянська мережа «ОПОРА», регіональний експерт проекту

До участі запрошуються представники регіональних органів влади і самоврядування, члени робочих груп з розробки СРР, представники транскордонного та територіального співробітництва, зацікавлені представники широкої громадськості та громадські експерти, представники засобів масової інформації.


Контактна особа: Лариса Романюк 0958769355


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com