Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

МЗС запропонує Зеленському, як відповісти Кремлю на заборону СКУ

12 липня 2019 р., 14:24

У МЗС порадять Зеленському варіанти відповіді РФ на заборону СКУ

Заступник міністра закордонних справ заявив, що запропонує Зеленському варіанти відповіді Кремлю на заборону Світового конгресу українців.

Міністерство закордонних справ України запропонує президенту Володимиру Зеленському варіанти, як відповісти на рішення Генпрокуратури РФ про визнання небажаної діяльності міжнародної неурядової організації "Світовий конгрес українців" і не залишити дії Кремля без відповіді. Про це написав у Twitter заступник міністра закордонних справ Єгор Божок у п'ятницю, 12 липня.

"Генеральною прокуратурою РФ 11 липня 2019 року було прийнято рішення про визнання небажаної діяльність міжнародної неурядової організації "Світовий конгрес українців", зареєстрованої в Канаді, як така, що" становить загрозу основам конституційного ладу і безпеки РФ". СКУ в ментальності РФ безумовно становить загрозу для правлячих верств держави-агресора, оскільки її метою є підтримка української ідентичності, надання допомоги українським військовослужбовцям, реалізація програми Patriot Defence і реабілітація поранених військовослужбовців", - написав Божок.

Він підкреслив, що МЗС рішуче протестує у зв'язку з рішенням Генпрокуратури РФ про визнання "небажаною" діяльність Конгресу. Заступник міністра вважає, що таке рішення в черговий раз продемонструвало "незмінність репресивної політики РФ, спрямованої на ліквідацію громадських організацій української меншини на території РФ".

"Міжнародне співтовариство повинне засудити рішення Генпрокуратури РФ і посилити політико-дипломатичний і санкційний тиск на Росію для припинення порушень фундаментальних прав людини, в тому числі, прав української меншини. Зі свого боку, запропонуємо Президентові України варіанти, як не залишити ці ганебні дії Кремля без відповіді", - підсумував Божко.

Нагадаємо, 11 липня Генпрокуратура РФ оголосила Світовий конгрес українцівзагрозою безпеки і визнала діяльність організації небажаною - українське МЗС висловило протест проти такого рішення Росії.

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com