Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

В ужгородському садочку відзначили ювілей (ФОТО)

12 жовтня 2019 р., 13:00

Із 1988 року там працюють групи для дітей з вадами зору та вадами мовлення, на той час це був перший такий заклад у Закарпатській області.

Зараз у садочку №20 виховують 240 діток, працюють кваліфіковані педагоги, деякі – з перших днів створення закладу.

Привітати вихователів, спеціалістів із корекції мовлення та зору сьогодні прийшли міський голова Богдан Андріїв, секретар міськради і куратор освітніх закладів Андріана Сушко, керівник управління освіти Наталія Мухомедьянова.

Богдан Євстафійович вручив грамоти Ужгородської міської ради за багаторічну працю, високий професіоналізм, зразкове виконання службових обов’язків, вагомий особистий внесок у розвиток освіти міста вихователям дошкільних груп Наталії Лашкай, Марії Крисі, помічнику вихователя Ганні Зубко, технічним працівникам Марії Куцик, Павлу Мушинському.

Для потреб садочка міський голова вручив також сертифікати на 20 тисяч гривень, зокрема і на обладнання для кабінету тифлопедагогіки.

Отримали працівники садочка і грамоти управління освіти Ужгородської міської ради, зокрема: вчитель-дефектолог Таміла Василенко, вчитель-логопед Гузал Броду, вихователі Світлана Курта, Наталія Корбач, Світлана Яцишин, Наталія Скубенич, Мирослава Ертел, муз керівники Леся Кирильчук та Наталія Ватах, фізінструктор Анжеліка Шевчук, помічники вихователя Валентина Богдан та Марія Буглина, завгосп Лідія Заяць і вихователь-методист Марина Протас.

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com