Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Маленька закарпатка Тамара Левко стала фіналісткою змагань "STEAM House" (ФОТО)

19 жовтня 2019 р., 16:00

Юна закарпатка стала фіналісткою всеукраїнських змагань

 

Талановита мешканка с. Довге, шо на Іршавщині, Тамара Левко створила розумний пристрій і стала фіналісткою всеукраїнських змагань "STEAM House" 2019 р.

"STEAM-House" — це захід, покликаний сприяти розвитку технологічної компетентності, дослідницьких та творчих навичок учнів, навичок проектної діяльності, розвитку інтелектуального потенціалу України.

Під керівництвом викладача Довжанської 3ОШ - Левко Галини Володимирівни, Тамара створила пристрій, від якого можливий реальний позитивний ефект від фактичного втілення у життя - спрощення складних процесів, зменшення небезпек, вивільнення часу людини від рутинних проблем тощо.

12-річна Тамара, єдина з 3акарпатської області, увійшла в фінал змагань "STEAM-House". Вона розробила проект «Water Well Hydro Control» і пробує власні сили в номінації «Smart City» — розумне місто. Метою цього приладу є модернізація та підвищення ефективності усіх сфер життя міста або села.

3і слів Галини Володимирівни, "STEAM-House" - це дуже потужна підтримка для молоді.

"Тут може розвиватися кожен: хто б ти не був, і де б ти не був. Це - як міні-стартап для дітей" - каже "Голосу Карпат" п.Галина Левко.


Презентація робочих моделей "розумних" приладів відбудеться 20 грудня 2019 року в м.Києві.

"Голос Карпат" щиро бажає успіхів юній Тамарі та її наставниці Галині Володимирівній.


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com