Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Віталій Козловський розповів хто йому заборонив виступити на концерті пам’яті Кузьми Скрябіна

15 червня 2015 р., 11:17

Артист дуже хотів вшанувати пам'ять музиканта.

У кінці травня у Києві відбувся концерт пам'яті Андрія Кузьменка, який зібрав на одній сцені практично всіх представників українського шоу-бізнесу, зокрема тих, для кого Кузьма свого часу був наставником і "першим учителем". На сцені Палацу спорту з'явилися і учасники програми "Шанс", якою Кузьма займався довгий час, першим переможцем якої став Віталій Козловський. У зв'язку з чим у представників ЗМІ виникло запитання, чому Козловський, людина, яка зобов'язана Скрябіну, на концерті так і не з'явився. Багато хто вважає, що співак захід проігнорував. Насправді ж, Віталію просто не дозволили виступити на цьому концерті.

Після довгих і безрезультатних переговорів з'ясувалося, що категорична відмова в участі Козловського як у київському, так і у львівському концертах — принципова умова його екс-продюсера Ігоря Кондратюка та Володимира Бебешка. Саме з їхнього боку був поставлений ультиматум не тільки організаторам концерту, але й сім'ї Кузьменків. У телефонній розмові з артистом, Володимир Бебешко впевнено заявив: "Я не маю до цього ніякого відношення. Будь-які заборони щодо участі в концерті — це винятково справа Кондратюка і його рішення".

"В найважливіший для мене момент на "Шансі", саме Кузьма підставив своє плече, знайшов слова допомоги і підтримав. Це данина поваги і вдячності - заспівати в його честь і пам'ять. Заборона виступати на цьому концерті рівнозначна для мене забороні прийти на кладовище та покласти на могилу квіти", - прокоментував Козловський. Тим часом між Віталієм Козловським та Ігорем Кондратюком тривають судові процеси. Вони почалися в 2012 році, після того, як співак прийняв рішення відмовитися від опіки продюсера і будувати свою кар'єру самостійно. Погасивши всі фінансові заборгованості, артист відмовився виплачувати Кондратюку 300 тисяч доларів, які екс-продюсер зажадав як відступні за можливість розлучитися з ним "по-хорошому". Загальна сума позовів на сьогоднішній день вже перевищила два мільйони гривень.


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com