Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

У Виноградові на виборчу комісію подадуть у суд

3 жовтня 2015 р., 11:54

Через відмову у реєстрації кандидата на міського голову.

У місті Виноградів Закарпатської області ТВК відмовила у реєстрації кандидату на посаду міського голови від партії «Зелена планета» Євгенію Ярині. Причина – на посаду його висунула обласна конференція, а не міська.

Таке рішення прийняла Виноградівська міська виборча комісія 01 жовтня о 18.00. Як повідомляє спостерігач ОПОРИ, комісія, розглянувши всі подані документи на реєстрацію, керуючись пунктом 2 частини 1 статті 46 Закону «Про місцеві вибори», прийняла рішення про відмову в реєстрації кандидата на посаду Виноградівського міського голови — Євгенію Ярині.

Водночас комісія без зауважень зареєструвала 9 кандидатів у депутати міської ради від цієї політичної сили.

Як повідомив у коментарі ОПОРІ уповноважена особа кандидата в міські голови від партії “Зелена планета” Євгенія Ярини Едуард Рябий, помилка таки мала місце. Міська конференція вирішила, що рішення обласної конференції для повноправної реєстрації кандидатом на посаду міського голови – цілком достатньо.

Проте у «Зеленій планеті» бачать підстави оскаржити рішення Виноградівської міської виборчої комісії. «Зараз вирішуємо останні деталі і будемо подавати в суд, - каже Едуард Рябий. – Проте ця причина – це тільки формальність. Насправді, Євгенія Ярину просто не хотіли реєструвати – влада боялася, що він буде балотуватися і виграє вибори. У нас багато шансів виграти судовий процес і таки зареєструвати Євгенія Ярину кандидатом».

Того ж дня, 1 жовтня, Виноградівська районна виборча комісія відмовила у реєстрації кандидатами у депутати Виноградівської районної ради Василю Бердару, Світлані Довжанин, Оксані Оріхан (усі – від партії “Об’єднання “Самопоміч”); Івану Гербику, Карло Гуняді, Ганні Кабінетській (усі – від партії «ВО «Батьківщина»).

Як повідомили у Виноградівській районній виборчій комісії, причиною відмови у реєстрації вищезазначених осіб була відсутність необхідних для реєстрації кандидатом пакету документів, передбачених законодавством.Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com