Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Відтепер стати магістром журналістики буде легше (ВІДЕО)

17 травня 2014 р., 12:11

Здобути кваліфікацію магістра журналістики зможуть майже всі охочі

 

У прес-клубі молодого журналіста «Медіаперспективи» викладачі відділення журналістики УжНУ презентували нове видання – навчально-методичний посібник для підготовки до вступних випробувань «Магістратура з журналістики». Галина Шумицька Над збірником протягом року працювали викладачі кафедри журналістики Василь Путрашик, Галина Шаповалова, Василь Шаркань, Ярослава Шебештян та Галина Шумицька. 

Як зауважила у вступному слові співавторка посібника – декан філологічного факультету, доцент кафедри журналістики Галина Шумицька, зазвичай у прес-клубі своїми здобутками діляться студенти – цього разу сталося якраз навпаки. Галина Василівна наголосила на актуальності цього навчально-методичного посібника, особливо в нинішніх умовах, коли очікується низка змін у функіонуванні вищої школи України. Галина Шаповалова Ярослава Шебештян Ідея створення такого видання визрівала вже давно, але до активнішої роботи викладачів спонукало запровадження Міністерством освіти і науки України перехресного вступу до магістратури. Це означає, що кваліфікацію магістра журналістики можуть здобувати випускники бакалаврату інших спеціальностей. 

Торік перехресний вступ планували впроваджувати експериментально у 12 вишах України, до яких потрапив і УжНУ (спеціальність «Журналістика»). Проте навесні цього року перехресний вступ до магістратури став можливий на всі спеціальності, крім медичного спрямування та правознавства. Василь Шаркань та Леся Поліха Василь Путрашик Щодо самого посібника, то всі завдання в ньому – оригінальні, розроблені авторським колективом. Видання вміщує змістові блоки вступного комплексного іспиту, тестові і практичні завдання, тексти для аналізу та рекомендовану літературу. Тестові та практичні завдання сформовані за основними галузями знань, які опановують студенти: історія журналістики, теорія і методика журналістики, сучасна українська мова у ЗМІ, основи журналістикознавчих розвідок тощо. 

Студентки-магістрантки Наталія Каралкіна та Ірина Левіна Своїм досвідом щодо вступних випробувань із майбутніми вступниками поділилися на презентації й нинішні магістрантки відділення журналістики. Вони зауважили, що магістратура суттєво відрізняється від інших років навчання, адже відкриває перед студентом нові можливості. Кажуть, завдяки такому збірнику, де всі потрібні матеріали зібрані комплексно, готуватися до вступу стане значно легше. 

Та й студентам іншим курсів посібник стане у пригоді, адже практичні й тестові завдання в ньому стосуються низки дисциплін, які доводиться опановувати майбутнім медійцям впродовж 4-х років навчання на відділенні журналістики. Навчально-методичний посібник «Магістратура з журналістики» видано власним коштом авторського колективу. Знайти примірники книги можна буде у Науковій бібліотеці УжНУ, інших книгозбірнях області та країни.


випускник 09.06.2014 23:52 IP: 251.27.92.178
Байда кончена! Нового нічого не побачив! Там питання і тести, які нам давав ще Жугай і Тарасюк, і Бідзіля, і Пискач, і Лазоришин, і Н.Бедзір, а їх серед авторів роботи нема. Незадачка якась, або там повний роз...он. Не колектив, а товста гу..ця під одним лозунгом: "Ми - кращі за всіх". Панове, дажеко не кращі, а коли прегризлися, то на вас тошно дивитися. Тарасюк, Жугай , Бідзіля і Лазоришин були обличчя цієї кафедри, а тепер - смерд.ча імітація.

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp