Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Митець Павленко "виставився" в Ужгороді (ФОТО)

5 листопада 2016 р., 11:58

У музеї архітектури та побуту

Можна побачити його твори.

Сьогодні в Закарпатському обласному музеї народної архітектури та побуту власні новотвори презентував член Національної спілки художників України Спиридон Павленко.На вернісаж завітали колеги, шанувальники та друзі митця. Привітала автора з експозицією начальник управління культури облдержадміністрації Вікторія Фролова, зауваживши, що письмо Спиридона Павленка виділяється навіть на тлі мистецького розмаїття Закарпаття. Митець із Одеси, який ось уже 23 роки мешкає в Ужгороді, зумів тонко переплести в своїй творчості ледь вловимі обриси двох, хай і не схожих між собою, втім, однаково мальовничих та самобутніх куточків України.

Виставка представила 25 робіт, написаних автором цьогоріч. Вони різняться за жанрами та колоритом, але об'єднані легкістю й одухотвореністю – картини ніби дихають то морським повітрям, то гірським, огортають ранковою свіжістю або ж надвечірнім затишком.

Ніжні та мереживні натюрморти, настроєві пейзажі узбереж і схилів, у яких, за словами самого художника, не варто намагатися вгадати конкретні краєвиди, адже він, передусім, змальовує не дійсність, а враження – до уваги відвідувачів протягом двох тижнів.


Управління культури Закарпатської ОДА

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp