Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Визначено Порядок надання матеріальної допомоги для відшкодування вартості проїзду та супроводу дітей-сиріт

10 квітня 2018 р., 12:00

У рамках оздоровчої Програми за рахунок коштів обласного бюджету.

Серед рішень, прийнятих депутатами облради пакетним голосуванням у ході другого пленарного засідання 10-ої сесії облради було питання «Про внесення змін та доповнень до Регіональної програми оздоровлення та відпочинку дітей і розвитку мережі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку на 2018 – 2021 роки».

Зміни стосуються Порядку надання за рахунок коштів обласного бюджету матеріальної допомоги для відшкодування вартості проїзду та супроводу дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування.

Так, Порядок надання матеріальної допомоги для відшкодування вартості проїзду на залізничному транспорті міжміського сполучення та супроводу дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування за рахунок коштів обласного бюджету визначає механізм надання та виплати матеріальної допомоги, що надається на ці цілі в рамках названої Програми.

Зазначається, що матеріальна допомога надається особі, яка замінює батьків дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування (далі – Заявник). Заявник подає до департаменту соціального захисту населення ОДА особисту письмову заяву із наданням згоди на обробку персональних даних. У заяві вказується розмір матеріальної допомоги (в гривнях) відповідно до звіту, наданого супроводжуючою особою. Розмір матеріальної допомоги визначається шляхом обчислення вартості проїзду дитини, вартості проїзду супроводжуючої особи до закладу та у зворотному напрямку; суми витрат на бронювання квитків; суми витрат для забезпечення харчування у зворотному напрямку; суми інших витрат (послуги камери схову, придбання ліків тощо) відповідно до звіту, поданого супроводжуючою особою.

До заяви мають бути додані наступні документи:

– ксерокопія документу, що засвідчує особу Заявника та адресу його місця проживання;

– ксерокопія довідки про присвоєння ідентифікаційного коду (крім осіб, які через свої релігійні або інші переконання відмовилися від ідентифікаційного коду);

– ксерокопія документу, що засвідчує особу дитини (свідоцтво про народження дитини тощо);

– ксерокопія документу, що посвідчує статус дитини (рішення про встановлення опіки тощо).

Рішення про надання матеріальної допомоги, в межах наявних кошторисних призначень, приймається департаментом за умови повноти та достовірності поданих заявником документів. Відповідальність за достовірність поданих документів несе заявник.

Виплата матеріальної допомоги проводиться департаментом у встановлених розмірах через банківські установи на рахунок, вказаний у довідці про банківські реквізити заявника.


Прес-служба Закарпатської облради

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp