Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Депутати облради цікавляться причинами затримки будівництва об’їзної дороги навколо Берегова та ініціюють нову зупинку на перспективному залізничному маршруті Мукачево-Будапешт

31 липня 2018 р., 11:35

Як уже зазначалось, під час роботи першого пленарного засідання 12 сесії облради депутати подали низку актуальних запитів.

Так, Мікловш Товт у своєму запиті наголосив, що впродовж останнього часу у ЗМІ поширюється інформація про те, що в рамках досягнутих домовленостей між операторами залізниць України та Угорщини є можливим відкриття нового міжнародного залізничного маршруту «Мукачево-Будапешт», де передбачаються дві зупинки на території України – Мукачево і Чоп.

То ж депутат ініціює облаштування на вказаному маршруті ще однієї стратегічно важливої зупинки – на станції Батьово Берегівського району. Оскільки це суттєво покращить туристичну інфраструктуру нашого краю, його інвестиційну привабливість та доступність до туристичних родзинок Берегівського, Виноградівського, Мукачівського та Ужгородського районів.

У запитах від фракції КМКС йдеться про необхідність виділення коштів із обласного бюджету на ремонт культосвітніх закладів: 350 тис грн – для капітального ремонту клубу с. Форнош Мукачівського району, де є проектно-кошторисна документація та експертний звіт, та понад 387 тис грн – для капітального ремонту будинку культури в с.Дюла Виноградівського району.

Згадана депутатська фракція також просить надати вичерпну інформацію щодо причин затримки будівництва об’їзної дороги навколо м.Берегова та с.Астей до МАПП «Лужанка» , а також стосовно виготовлення проектно-кошторисної документації та відведення земельних ділянок на ці цілі.

Депутати підтримали усі запити, як слушні, та скерували у відповідні інстанції для розгляду.
Прес-служба облради

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com