Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Ансамбль «Ужгород» виступить на Міжнародному Фестивалі Українського Танцю та Культури

1 серпня 2018 р., 13:35

Який проводиться Львові

Народний фольклорно-етнографічний ансамбль «Ужгород» Ужгородського міського центру дозвілля – будинку культури незабаром представлятиме наше місто на Міжнародному Фестивалі Українського Танцю та Культури, що відбудеться у Львові 10-13 серпня.

Мета Фестивалю – презентація розмаїття українського танцю, музики й пісні з усіх куточків світу, де проживають українці.

Міжнародний фестиваль (IUDCF) – можливість для українських танцюристів та виконавців з усього світу поділитися своєю пристрастю до українського танцю між собою та іншими людьми з усіх куточків Землі. Це буде епічний 4-денний досвід, зокрема й танцювальні семінари, спектаклі, забави, спілкування.

Наразі найбільше колективів, які вже підтвердили свою участь, із Канади.

Артисти ансамблю «Ужгород» проведуть майстер-клас, розкажуть про особливості традиційної закарпатської пісні. Також візьмуть участь у виступах 11 серпня на сцені, встановленій на головній площі міста – Ринок.
Більше про Фестиваль можна дізнатися за посиланням тут або тут.

Відділ інформаційної роботи Ужгородської міської ради

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com