Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

В Ужгороді відбулося відкриття фестивалів від "Яскравої країни"

27 жовтня 2018 р., 10:00

Як проходило відкриття фестивалів?

До обласного центру Закарпаття сьогодні приїхали 950 юних талантів із 12 областей України, а також Словаччини, Молдови та Македонії.

26-29 жовтня в Ужгороді у ПАДІЮНі пройдуть аж три мистецькі заходи, на яких діти та молодь зможуть продемонструвати свої таланти. Це V Міжнародний дитячо-юнацький фестиваль-конкурс національних культур та народної творчості «ЯСКРАВА КРАЇНА» Закарпаття – 2018», Міжнародний фестиваль-конкурс дитячої та юнацької хореографії «Падіюн-Євро-Данс - 2018» і Міжнародний фестиваль танцю і пісні «Хвилі Охриду» (Македонія).

Офіційне відкриття свята відбулося на площі Театральній, учасників фестивалів, батьків, керівників колективів привітав заступник міського голови Олександр Білак, передав також вітання від міського голови Ужгорода Богдана Андріїва.

Організатори дійства - громадська організація «Яскрава країна» - відзначають, що фестиваль проводять для підтримки, розвитку і популяризації народного мистецтва, а також знайомства з самобутньою культурою, мистецтвом і традиціями різних націй і народностей, що проживають в Україні та за її межами. Також учасники фестивалів обміняються творчим досвідом, зможуть оглянути історичні та культурні пам’ятки Закарпаття.

{g}
Прес-служба Ужгородської міської ради

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com