Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

В Ужгороді виступить відомий скрипаль

11 лютого 2020 р., 14:50

Музика геніального Бетховена здатна полонити будь-яке серце, наповнити душу спокоєм та гармонією.

Отож, 18 лютого 2020 симфонічний оркестр та знаний скрипаль, перспективний диригент Ігор Муравйов запрошують на концертну програму «BEEtHOVEN».

Керівник – заслужена артистка України Вікторія Свалявчик-Цанько.

Початок о 18.30

Ведуча – музикознавець Наталія Піцур.

Коротко про музиканта:

Ігор Муравйов – скрипаль, диригент. Концертмейстер оркестру K&K Philharmoniker, стипендіат Президента України 2015 року. Двічі лауреат обласної премії імені В’ячеслава Чорновола.

Освіту здобув у Львівській середній спеціалізованій школі-інтернаті ім. С.Крушельницької (клас викладача В.Шургот) та в Львівській національній музичній академії (клас професора В.Заранського), у якого далі продовжує навчання у якості асистента. Також паралельно здобув ступінь магістра з спеціальності «Оперно-симфонічне диригування» (клас народного артиста України І. Юзюка). Брав участь у майстер-класах у всесвітньо відомих музикантів: Максима Венгерова, Дмитра Сітковецького, Олега Криси, Ореста Шургота, Міхаеля Стріхаржа,Олега Каськіва.

Ігор Муравйов гастролює в Україні та закордоном як соліст, диригент, камерний музикант та концертмейстер оркестру. Виступає з багатьма оркестрами та диригентами України і Європи. У репертуарі артиста концерти для скрипки: Л. ван Бетховена, П.І.Чайковського, Я.Сібеліуса, Й.Брамса, Ф.Мендельсона, В.А.Моцарта, Й.С.Баха, Д.Шостаковича та багато інших.


Підготувала редакторка Марія Коваль

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com