Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

У Берегові відкрили виставку скульпторів (ФОТО)

14 серпня 2020 р., 09:00

У консульстві Угорщини

Скульптури із дерева, металу та каменю. Різних форм та стилів. Створені українськими митцями. На виставці свої твори представили такі відомі скульптури як Богдан Корж, В’ячеслав Віньковський, Костянтин Синицький, Василь Роман, Ендре Гіді, Емма Русин та Петро Матл. Цьогорічний скульптурний симпозіум присвячений темі родини. 

Його організовують за сприяння Консульства Угорщини у Берегові. Симпозіум є частиною Програми спрямованої на розвиток культури та туризму Угорщини й України, шляхом створення нових туристичних маршрутів у Карпатському регіоні, транскордонних культурних проектів. Програма покликана сприяти розвитку партнерських стосунків між сусідніми державами. Скульптурний симпозіум проводять усьоме. Результатом попередніх зібрань митців стали 32 скульптури подаровані і встановлені у закарпатських селах. У відкритті виставки взяли участь перший заступник голови Закарпатської ОДА Олег Коцюба та консул Матяш Сіладі. Церемонія закриття скульптурного симпозіуму відбудеться 16 серпня о 15:00 годині, на головній площі м.Берегова.
Прес-ценр ОДА

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp