Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Губаль попросив всіх піти добровільно

23 вересня 2014 р., 15:36

Очільник краю звернувся з таким проханням до держслужбовців.

Голова Закарпатської облдержадміністрації Василь Губаль звернувся до держслужбовців та працівників правоохоронних органів області, які працювали на керівних посадах за часів президентства В.Януковича, добровільно написати заяви про відставку.Новий очільник області звернувся до усіх, хто перебував на керівних посадах – від ОДА і РДА до управління лісового господарства і Державноі служби надзвичайних ситуацій- негайно написати заяви про відставку. 

Ця вимога стосується усіх без винятку, незалежно від того, хто формально звільняє з посад цих місцевих керівників - голова ОДА, чи центральні органи влади.«Як голова ОДА – не допущу жодних затягувань, жодних винятків і жодних компромісів у цьому питанні. Звільнення з посад корупційної команди Януковича – не моя примха і не полювання на відьом. Це – вимога закарпатської громади і вона має бути виконана невідкладно», - заявив Василь Губаль.Він переконаний, що таке очищення закарпатської влади і буде справжньою люстрацією, незалежно від того поки прийнятий Верховною Радою закон почне реально діяти.

Йончі 23.09.2014 16:39 IP: 10.105.213.194
Дуже прошу наш любимий сайт ЧАС ЗАКАРПАТТЯ проінформувати відставки в ОДА, РДА, та інші.
Йончі 23.09.2014 16:35 IP: 10.105.213.194
Добре, добре, а громада через тиждень подивиться чи будуть якісь рухи в ОДА,РДА та інших структурах, бо як нет то п.Губаль сам най пише заяву про відставку!!!!!!!!!!!

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp