Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Який інвестиційний потенціал має Тячівщина? (ФОТО)

13 жовтня 2014 р., 13:00

Це можна дізнатися з каталога-двотомника

На це запитання дає відповідь двохмовний (українсько-англійський) каталог «Інвестиційний потенціал Тячівщини», розроблений сектором зовнішньоекономічних зв’язків, інвестицій, туризму та рекреації управління економічного розвитку і торгівлі Тячівської районної державної адміністрації.Спочатку був розроблений електронний аналог на СD носіях, який був презентований в Генеральних консульствах Словаччини, Румунії, Угорщини та Польщі. А відтак направлений до Закарпатської торгово-промислової палати для розміщення на веб-сайтах та для використання при проведенні інформаційних та виставкових заходів. Таким чином, з метою розширення кола презентацій, керівництвом РДА було прийнято рішення з розробки друкованого каталогу «Івестиційний потенціал Тячівщини».

- Цей каталог є важливим кроком, який повинен дати поштовх залученню інвестицій в різні галузі економіки нашого району, - наголошує голова райдержадміністрації Петро Голубка. – Адже він розкриває перспективи району, зокрема розвитку вівчарства, деревообробної галузі, виробництва альтернативної енергії з використанням сонячних батарей, відновлення виробництва з переробки овочів та фруктів, інші.

Працівниками сектору зібрано інформацію щодо матеріально-майнових активів промислових та інших підприємств (цілісних майнових комплексах, вільних виробничих потужностей та площ, об’єктів незавершеного будівництва, частин вільних виробничих площ з обладнанням та без обладнання, тощо) державної, комунальної або приватної форми власності. А також забезпечення їх повним чи частковим обсягом необхідної транспортної та інженерної інфраструктури (газ, водопостачання, водовідведення, електроенергія, очисні споруди і т.д.).

Відтак розроблено 22 інвестиційні пропозиції, які в подальшому увійшли до каталогу. Допомогу в перекладі на англійську мову надали працівники Агенції регіонального розвитку Тячівського району. Загалом процес розробки каталогу був клопіткий та тривалим.


На завершення можна сказати лише одне: «Запрошуємо вітчизняних та зарубіжних інвесторів до співпраці в розробці та реалізації, економічно вигідних бізнес-проектів».


Прес-служба Тячівської райдержадміністрації

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com