Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Чоп: Школи в місті розбагатіли

27 листопада 2014 р., 21:30

Учням подарували нові... парти

Вчора було вручено сертифікати на 5 комплектів шкільного обладнання для першокласників (комплект налічує 15 парт та 30 стільців) директорам Чопських ЗОШ №1 та ЗОШ№2.

За словами директора Чопської ЗОШ№1 Євгенії Демчик, їхня школа вперше отримала парти, які можна налаштовувати під зріст школяра. Відповідно, навчатися за ними зможуть учні починаючи з першого – аж по четвертий класи.

«Ще на початку року, разом із депутатами обласної ради ми вирішили, що з першого вересня усі закарпатські першокласники повинні навчатися за новими партами, - каже Володимир Чубірко. – Однак, через відомі події в нашій державі втілити у життя це рішення вдалося лише зараз. Обладнання розподілене пропорційно до кількості учнів, що навчаються у тій чи іншій школі. Гадаю, що першокласникам буде приємно розпочинати свій шкільний шлях за новими партами.

Загалом же, ми свідомі того, що до останнього часу основними донорами нашої освіти були батьки. Це неправильно. І сьогодні поставлено завдання змінити ці тенденції, аби держава виконувала усі покладені на неї функції в системі освіти. Тим паче, що можливості для цього є», - зазначив керівник ради.

Загалом для потреб області придбано за кошти обласного бюджету 300 таких комплектів.

Мукачево.нет

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com