Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Норвегія дасть Закарпаттю грант

19 грудня 2014 р., 10:45

Про це йшлося на засіданні у Братіславі.

17 грудня перший заступник голови Закарпатської обласної ради Михайло Попович взяв участь у другому відбірковому засіданні комітету зі співпраці транскордонного співробітництва з Україною в рамках Норвезького фінансового механізму, що відбулося в Братиславі. За результатами засідання його учасниками було відібрано для подальшої реалізації 17 проектів загальною вартістю майже 11 мільйонів євро. Учасниками проекту виступатимуть й регіони України. 

Серед затверджених проектів –«Науково-пізнавальний край «Морське око», «Дружба Словаччина-Україна», «Відчуймо один одного», «Культура та взаємовідносини – шлях до співпраці України та Словаччини», «Забезпечення сталого розвитку міжнародної біосферної резервації в Східних Карпатах», «Розвиток робочої сили прикордонних регіонів», «Іноваційні підходи в освіті «InovEduc», «Міжнародне партнерство в галузі молодіжного спорту», «Охорона природи як можливість для розвитку регіонів», «Ліси для громад – ліси без бар’єрів», «Екосело», «Генерація 2020», «Історія та історична пам’ять в регіоні Словаччина-Угорщина-Україна», «RegioMap», «Транскордонна співпраця в області трансферу нових практичних навичок», «Навчання з проектів європейської інтеграції між Норвегією та Україною» , «Планування розвитку прикордонного розвитку Словаччина та України».

Прес-служба облрадиОстанні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp