Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Співпраці Люстраційного комітету та закарпатської влади прийшов кінець

28 квітня 2014 р., 10:55

Про це Люстраційний комітет Закарпаття заявив у відкритому зверненні до представників громадськості та засобів масової інформації.


Відкрите звернення до представників громадськості та засобів масової інформації:

Діючою владою неодноразово декларувалося прагнення щодо співпраці з громадою та підтримка ідеї очищення та перезавантаження державних органів. Крім того, було досягнуто домовленостей щодо врахування позиції громадськості при призначенні посадових осіб на території області, зокремаприйняття до уваги офіційних висновків Громадського люстраційного комітету. На жаль, на сьогоднішній день негативні результати проваджень щодо найбільш одіозних фігур, що були оприлюднені комітетом, невраховуються офіційною владою та продовжують ігноруватися. Такі особистості, як Шаранич С.О., Панова Н.В., Щербей М.В., Шніцер Р.І. та інші й надалі обіймають високі державні пости, всупереч вимогам суспільства.

Протягом останнього часу ми з розумінням ставилися до ситуації в державі і не вчиняли жодних дій, що могли привести до ескалації напруги в країні та регіоні. Проте наші суто дипломатичні методи виявились малоефективними та не призвели до суттєвих позитивних наслідків щодо кадрової політики органів влади. У зв’язку з вищенаведеним, виражаючи волю Закарпатського Євромайдану, що делегував членів до складу Громадського люстраційного комітету, ми заявляємо про припинення будь-якої співпраці з діючою владою.

Цим зверненням попереджаємо, що якщо оприлюднені вимоги комітету щодо визначеного кола осіб не будуть виконані у термін до 1 травня, організаціями засновниками комітету будуть застосовані більш жорсткі та рішучі заходи громадського впливу задля забезпечення виконання рішень ГЛК та повного перезавантаження влади.

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com