Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Яка передвиборча ситуація в країні?

29 квітня 2014 р., 21:02

У краї експерти аналізуватимуть передвиборчу ситуацію

У середу, 30 квітня, о 14.00 в Ужгородському прес-клубі відбудеться засідання, головною темою якого стане «Передвиборча ситуація в Україні та на Закарпатті: політичні та правові передумови проведення виборів Президента – 2014». 

Своє бачення ситуації, а також аналіз процесів (зокрема, зовнішні загрози, політична нестабільність, соціальні та економічні проблеми, «соціальну температуру», зміни до Конституції, законодавчі новації), які впливають на цьогорічну виборчу кампанію прокоментують експерти: 

- Анастасія Бачинська, адвокат, медіаексперт; - Василь Лемак, доктор юридичних наук, професор, завідувач кафедри теорії держави і права, член-кореспондент НАПрНУ - Мирослава Лендєл, доктор політичних наук, завідувач кафедри політології і державного управління УжНУ, проректор; - Володимир Феськов, координатор громадського спостереження за виборами Президента України у Закарпатській області; - Федір Шандор, доктор філософських наук, соціолог, директор Карпатського центру полінгових досліджень, проректор; *** Засідання відбудеться у приміщенні прес-клубу за адресою: м. Ужгород, пл. Жупанатська, 15/4 Початок о 14.00 Запрошуються представники усіх ЗМІ.
Повідомили в Ужгородському прес-клубі

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp