Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Верховна Рада звільнила двох ужгородських суддів

23 вересня 2016 р., 19:02

Суддівський корпус Ужгородського міськрайонного суду зменшується у рази: постановою Верховної Ради України звільнено з посади суддів Домніцького В’ячеслава Вікторовича та Микуляка Павла Павловича, повідомили у прес-службі суду.

Як зазначено у постанові парламенту, суддів звільнено у зв’язку з поданням заяви про відставку.

Павло Микуляк, почавши свою кар’єру з помічника прокурора у 80-х роках минулого століття, пан Микуляк пройшов усі щаблі рядових і керівницьких посад прокурорської ієрархії. В ужгородському суді він працював з 1996-го року.

Ще однією визначною постаттю третьої гілки влади є В’ячеслав Вікторович Домніцький. Саме він чи не найкраще обізнаний у питанні судочинства в різні епохи, позаяк виступав арбітром у вирішенні кримінальних й цивільних справ як народний суддя за часів соціалістичної України. В’ячеслав Домніцький з 1993-го одним з перших правив судочинство в установі, а свого часу, очолив Ужгородський міськрайонний суд й вісім років обіймав посаду голови.


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com