Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Суд призначив дату "останнього слова" Януковича (ФОТО)

19 вересня 2018 р., 08:50

Суд у справі про держзраду Януковича підходить до завершення.

Оболонський районний суд Києва оголосив перерву до 1 жовтня в розгляді справи про державну зраду колишнього президента України Віктора Януковича.

Колегія суддів очікує виступ екс-президента з останнім словом 12 жовтня, передає у вівторок, 18 вересня, УНН.

"Суд для забезпечення права на захист обвинуваченого Віктора Федоровича Януковича оголошує перерву для завершення виступу в судових дебатах захисником Байдиком до 1 жовтня 10:00. Також судові засідання відбудуться 2 жовтня об 11:00, 3 жовтня об 11:00 і резервна дата о 10:00 4 жовтня", - сказав головуючий у судовій колегії суддя Владислав Дев'ятко.

Водночас суд постановив визначити дату дебатів для захисника Горошинського - 5, 8 і 10 жовтня на 10:00.

Крім того, колегія суддів Оболонського райсуду очікує виступ екс-президента Януковича з останнім словом 12 жовтня.

"Також суд повідомляє учасникам процесу, що суд завжди стояв на позиціях захисту всіх прав обвинуваченого Віктора Федоровича Януковича... Водночас на цей час обвинувачений Віктор Федорович Янукович не скористався виступом у судових дебатах. Тим часом на виконання статті 6 Конвенції про захист прав і основних свобод суд вкотре викличе Віктора Федоровича Януковича для участі в судових засіданнях, у тому числі шляхом відеоконференції надасть йому можливість виступити з останнім словом на 10:00 12 жовтня", - сказав Д евятко.

Тобто, уточнив він, після завершення виступу захисника Горошинського.

"Водночас суд повідомляє учасникам процесу, що виступ обвинувачення з останнім словом відбудеться на тих самих умовах, які були озвучені до цього. У тому числі - без залучення компетентних органів РФ", - зазначив суддя.

Наголошується, що у вівторок відбувся четвертий день від початку виступів сторони захисту Януковича в судових дебатах.

Раніше Оболонський районний суд Києва повісткою викликав на судове засідання Януковича.


Крім того, адвокати блокували доступ до залу судових засідань безкоштовного адвоката, призначеного судом, через що між ними й охороною суду сталася бійка.


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com