Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

У депутатських запитах – необхідність фінансової підтримки дошкільних закладів, доріг і спортивних майданчиків

2 жовтня 2018 р., 16:50

У другому пленарному засіданні 12-ї сесії облради депутати подали низку запитів із актуальних для краян питань.

У колективному депутатському запиті, який внесли Ільдіко Орос, Михайло Мотильчак, Кейс Борнобаш та Антон Ліврінц, зініційований на засіданні профільної комісії, йдеться про сприяння у виділенні коштів у сумі 550 тис грн для закінчення капітального ремонту другого поверху Олешницького ДНЗ № 2 Виноградівського району. Завершення робіт забезпечить функціонування ще трьох груп дошкільнят. Тож депутати просять зробити це цьогоріч, оскільки в наступному році - нові експертизи і т.д., що збільшить вартість витрат.

Федір Ісайович порушив питання, яке непокоїть жителів сіл Теково, Королево, Черна, Новоселиця Виноградівського району щодо ремонту вщент зруйнованої дороги з Виноградова в напрямку згаданих сіл. Оскільки дорога знаходиться на балансі ОДА, то Федір Федорович просить виділити необхідні кошти на ці цілі в найкоротші терміни, бо через кілька тижнів по даній дорозі їздити буде неможливо взагалі.

Іван Савко у своєму запиті зазначає, що до нього звернулися педколектив, батьки та виконком Імстичівської сільради Іршавського району з проханням про виділення коштів у сумі 40 тис грн з обласного бюджету для виготовлення проектно-кошторисної документації з реконструкції тамтешнього спортивного майданчика. Бо, на переконання депутата, спортмайданчики на селі – це не тільки активне дозвілля дівчат та хлопчиків, а й здоров’я, спритність, рух.

Усі запити направлено у відповідні інстанції для розгляду.


Прес-служба Закарпатської облради

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com