Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Депутати обласної ради у терміновому порядку вже втретє з початку цього року зібралися на вимогу дня (ФОТО)

7 травня 2020 р., 10:50

Ось такі реалії

На цьому акцентував голова обласної ради Михайло Рівіс у ході роботи пленарного засідання позачергової сесії  5 травня ц.р., та відзначив нагальні й актуальні питання сьогодення, їх невідкладний характер. Серед яких – поширення пандемії коронавірусу, що набирає обертів як у країні в цілому, так і в краї зокрема, й вимагає від влади на місцях використати всі інструменти, аби впоратись із цим. У контексті цього наразі важливими є: запуск лабораторії Закарпатського обласного Центру профілактики та боротьби із СНІДом для визначення захворювання краян на коронавірусну інфекцію; вирішення питання харчування лікарів, які задіяні до вахтової праці в базових лікарнях краю; ліквідації наслідків буревію, що днями пронісся територією Закарпатської області та інші невідкладні ініціативи, спрямовані на забезпечення життєдіяльності області у цей складний час.

З огляду на це пропоновано зміни до обласного бюджету та окремих діючих регіональних програм, заходи яких спрямовані на боротьбу з пандемією та містять інші соціальні складові. Також зініційовано внести зміни до нормативно-правових документів, які забезпечують діяльність обласної ради з тим, аби уможливити проведення дистанційних засідань ради, постійних комісій під час карантину.

У сесійній залі депутати скористалися своїм правом і внесли конкретні пропозиції до порядку денного засідання. Зокрема, Михайло Кіш ініціював питання щодо організації функціонування структурного мобільного багатопрофільного медичного шпиталю для надання першої лікарської та кваліфікованої меддопомоги постраждалим у ймовірних зонах надзвичайних ситуацій в Закарпатській області, Василь Скрип говорив про необхідність харчування не тільки медиків, а й правоохоронців, що задіяні до зони порятунку ковідних хворих, Віктор Русин – про логістику закупівель, доставку і обслуговування апаратів штучної вентиляції легень (ШВЛ), Олександр Ледида – про рівноцінне фінансування з підтримки базових лікарень з оздоровлення інфекційних хворих, Інгрід Туріс – про забезпечення засобами захисту працівників медустанов районного рівня, Мікловш Товт – про тимчасове припинення нарахування орендної плати та ін.

Усі пропозиції насправді є слушними, тож відтак й були підтримані у сесійній залі.

Прес-служба облради

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp