Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Петров представив нового заступника (ФОТО)

6 липня 2020 р., 14:50

Ним став Олег Коцюба

Серед поставлених завдань: Боротьба із поширенням COVID-19 на території області. Контроль щодо забезпечення закладів охорони здоров’я, які приймають хворих на коронавірус, засобами індивідуального захисту для медичних працівників та необхідним обладнанням. Контроль за реалізацією програми Великого будівництва, до якої увійшли: заклади освіти – школи і садки, спортивні комплекси; заклади охорони здоров’я – амбулаторії та опорні лікарні; дороги – місцевого і державного значення. 

Освітній напрямок: готовність закладів освіти до роботи в особливих умовах пандемії. Олег Коцюба запевнив голову Закарпатської ОДА, що готовий до виконання поставлених завдань. Довідка: Олег Коцюба здобув вищу освіту у Національній академії Служби Безпеки України, за спеціальністю правознавство. У 2018 році завершив навчання у Могилянській бізнес-школі, отримав звання магістра публічного управління. Протягом 28 років працював у Службі безпеки України на оперативних та керівних посадах. Одружений, має сина.

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp