Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Порошенко підписав закон про проведення виборів в об’єднаних громадах

4 вересня 2015 р., 20:12

25 жовтня вибори мають провести в об’єднаних громадах

Президент підписав закон № 676-VIII "ПРО внесення змін у деякі закони України щодо організації проведення перших виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів", прийнятий сьогодні, 4 вересня, парламентом. Про це повідомляє прес-служба глави держави.

Так, документом змінюється порядок утворення об'єднаних територіальних громад. Зокрема, об'єднана територіальна громада вважається утвореною з дня набрання чинності рішеннями всіх рад, які прийняли рішення про добровільному об'єднанні або з моменту набрання чинності рішення про підтримку добровільного об'єднання територіальних громад на місцевому референдумі та за умови відповідності таких рішень висновку Ради міністрів Автономної Республіки Крим, обласної державної адміністрації.

Повноваження призначати перші вибори об'єднаної територіальної громади передано Центральної виборчої комісії.

Також узгоджено в часі процедури об'єднання громад з виборчим процесом на чергових місцевих виборах, зокрема, забезпечивши проведення 25 жовтня 2015 перших місцевих виборів в об'єднаних територіальних громадах, рішення про створення яких і призначення у них перших місцевих виборів було прийнято після 14 серпень 2015 або перші місцеві вибори у яких не було призначено.

Зазначені зміни забезпечують реалізацію права суміжних територіальних громад сіл, селищ, міст на добровільне об'єднання, отримання фінансової підтримки у вигляді субвенцій на формування відповідної інфраструктури згідно з планом соціально-економічного розвитку такої територіальної громади незалежно від амбіцій різних політичних сил, які до прийняття цього закону мали можливість блокувати об'єднання територіальних громад в обласних радах.


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com