Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Завтра буде сесія облради

21 лютого 2018 р., 14:25

У четвер, 22 лютого, у сесійній залі Закарпатської обласної ради відбудеться перше пленарне засідання 10-ї сесії сьомого скликання. На порядку денному – 39 питань. Початок об 11 год.

Як уже повідомлялося, президією також рекомендовано підтримати ініціативу профільних комісій та включити в проект порядку денного першого пленарного засідання 10-ї сесії окремі питання як невідкладні. Серед них – звернення до вищих органів державної влади. Зокрема, щодо спрощеного порядку ввезення на митну територію України спеціального медичного транспорту, щодо прискорення фінансування з Держбюджету протипаводкових робіт у Закарпатській області, щодо введення та врегулювання зупинок поїздів, що прямують через населені пункти Закарпаття до інших регіонів України.

Крім того, оскільки окремі важливі дорожні об’єкти Закарпаття не увійшли до затвердженого урядом Переліку об’єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонту автодоріг загального користування державного значення у 2018 році, то голова ОДА зініціював направити відповідне звернення до Кабінету Міністрів України.

Рекомендовано також на першому пленарному засіданні заслухати інформацію про заходи щодо розвитку прикордонної інфраструктури, модернізації та реконструкції пунктів пропуску на західній ділянці кордону України.
Прес-служба Закарпатської облради

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com