Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

На Закарпатті перебуває дружина Президента Угорщини (ФОТО)

22 квітня 2015 р., 11:52

Вона приїхала з гуманітарною місією та підтримкою

Сьогодні Закарпаття відвідала дружина Президента Угорщини пані Аніта Герцег. Її зустрічав голова Закарпатської обласної ради Володимир Чубірко. Пані Аніта Герцег, як Посол Доброї волі Мальтійської служби допомоги Угорщини планує відвідати у Львові "Львівський обласний Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф".

Зустріч проходила в пункті пропуску «Лужанка-Берегшурань». Володимир Чубірко насамперед подякував пані Аніті Герцег за ту підтримку, яку вона ініціює для нашого народу. «Ми раді, що наші сусіди підтримують нас на шляху інтеграції до Європи. Часті візити делегацій з ЄС – підтверджують ваші добросусідські наміри. Ми високо цінуємо наші дружні відносини, підтримку нашої країни в цей нелегкий час», - каже керівник ради.Дружина Президента зазначила, що вона приїжджає в нашу країну не лише з гуманітарною місією, а в першу чергу щоби висловити підтримку українському народу. «Ваша країна нині в непростій ситуації, і ми намагаємося вас підтримати. Хочемо долучити до цього і благодійні організації», - зазначила Аніта Герцег.

Нагадаємо, що на початку березня дружина Президента Угорщини та президент Угорської Мальтійської служби милосердя Імре Козма звернулися до світових благодійних організацій із проханням про допомогу Україні.


Прес-служба облради

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp