Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Москаль зловив Балогу-молодшого на брехні

4 березня 2016 р., 14:21

Обмовився?

– Міський голова Мукачева не знає, що відбувається в області, не розбирається в державному управлінні й проголошує некомпетентні заяви, які виставляють його повним профаном, – заявляє голова ОДА Геннадій Москаль. – Сьогодні на своїй прес-конференції Андрій Балога повідомив, начебто Мукачево є єдиним містом на Закарпатті, де безкоштовно харчуються всі школярі 1 – 4-х класів. Це повна брехня – безкоштовно харчуються молодшокласники по всій області. Для цього місцевими адміністраціями та радами за наполяганням ОДА прийняті спеціальні програми харчування учнів загальноосвітніх закладів. Усього по області для організації харчування дітей 1 – 4 класів (а також учнів пільгової категорії) на цей рік закладено 72 мільйони 886 тисяч 600 гривень.

Щоб переконатися в цьому, міському голові треба хоч зрідка виїжджати за дорожній показник «Мукачево».

Щодо харчування дітей, то Мукачево є єдиним містом на Закарпатті в іншому сенсі – тільки тут із усіх міст обласного підпорядкування не годують круглих сиріт (усього 72 дітей), які навчаються в профтехучилищах. Крім того, дві тисячі учнів мукачівських профтехучилищ із початку року не отримують стипендію, а близько 500 працівників – зарплату. В інших обласних містах Закарпаття цієї проблеми немає – і в Ужгороді, і в Хусті, і в Берегові діти отримують і харчування, і стипендію, а працівники – зарплату, і тільки в Мукачеві вони змушені виходити на акції протесту, перекривати міждержавну трасу й пікетувати мерію. Своєю некомпетентністю і впертістю мер Мукачева «прославив» Закарпаття на всю Україну, заблокував харчування круглих сиріт, а тепер ще й проголошує всяку нісенітницю, яка й близько не відповідає дійсності.

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com