Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Рівіс, звітуючи про роботу, згадав Донбас

7 грудня 2016 р., 11:18

Так стартувала сесія облради

7 грудня

Голова Закарпатської обласної ради Михайло Рівіс сьогодні, 7 грудня, під час сесії обласної ради розпочав свій звіт про роботу на посаді у період із 19 листопада 2015 року по 1 грудня цього року зі слів про роботу в нелегких умовах та посилання на «неприємні події на Сході України».

Зокрема, розпочинаючи звіт, Михайло Рівіс зазначив: «Мусимо розуміти, що свою діяльність проводимо у важких умовах і на сході у нас проходять неприємні події, називають їх і АТО, і громадянською війною, і агресією Росії проти нашої незалежної України. Вона проходить основною червоною ниткою при прийнятті усіх рішень», – сказав голова облради.

За його словами, найбільший спільний здобуток ради за цей період – «консолідація навколо більш важливих рішень», незважаючи на політичні вподобання.

М. Рівіс також сказав, що за перший рік роботи Закарпатської облради цього скликання проведено 4 сесії,п’ята зараз триває, проведено 12 пленарних засідань та прийнято 533 рішення. «Це 40% від загальної кількості прийнятих рішень за діяльність ради минулого скликання», – підкреслив Михайло Рівіс.

«Буду намагатися у наступному році представити ще кращий звіт і ще більше посилити свою роботу», – завершив свій виступ голова ради.

Заголовок

Схожі новини

Рівіс - про корупцію, контрабанду та кредитування
Саксонські парламентарі зацікавилися розбудовую прикордонної та дорожньої інфраструктури Закарпаття (ФОТО)
Рівіс: Сьогодні прагнення депутатів облради і правоохоронців однакові - мир і спокій на нашій землі! (ФОТО)
Керівники обласних рад Закарпаття та Чернівеччини обговорили питання децентралізації влади
Михайло Рівіс: Питання охорони довкілля краю на постійному контролі у депутатського корпусу Закарпатської облради (ФОТО)
Михайло Рівіс: Координаційна рада – це інструмент комунікації між обласною радою та органами місцевого самоврядування краю
Рівіс каже, що рік буде непростий (ФОТО)
Першим замом голови Закарпатської облради став угорець Йосип Борто
Рівіс: В облраді склалась унікальна ситуація
Михайло Рівіс : Завдяки належній роботі депутатів у постійних комісіях та на засіданнях президії формування порядку денного кожної сесії відбувається виважено

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com