Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

В Ужгороді закликали Орбана припинити путінську політику щодо України (ФОТО, ВІДЕО)

23 травня 2018 р., 23:45

Від угорського уряду вимагали не втручатися у внутрішні справи України

Сьогодні 23 травня Національна асамблея патріотів України провела пікет біля консульства Угорщини в місті Ужгород. Близько 60 учасників акції вимагали від угорського уряду не втручатися у внутрішні справи України, припинити видачу угорських паспортів та не робити спекуляцій на мовному та освітньому питаннях. Акцію підтримали учасники АТО та члени громадської організації «Захисник».

 Виконувач обов’язків голови Національної асамблеї патріотів України Олег Александров закликав до збереження української мови, як державотворчого фактору , як символу українського народу, а також звинуватив владу Угорщини в посяганні на територіальну цілісність України. Він також озвучив, що сьогодні з понад 160 тисяч угорців України 100 тисяч порушують Конституцію України.

Патріоти України закликали до здачі угорських паспортів. Серед учасників акції лунали патріотичні заклики: Закарпаття – Україна! Наша мова — українська! Орбану — ганьба! Слава Україні! Слава нації! Серед населення Ужгорода мітінгувальники поширювали патріотичні листівки. Наприкінці акції представнику консульства було передано відкритий лист на адресу прем’єр-міністра Угорщини Віктора Орбана з відповідними вимогами.

У тексті звернення озвучені наступні вимоги:

- припинення Угорщиною втручання у внутрішні справи України та сіяння розбрату та міжнаціональної ворожнечі на території України.

- надати списки громадян України, які, порушивши Конституцію, отримали вид на проживання в Угорщині та вказати юридичні підстави надання цих документів.

- Угорщині припинити поширювати путінську політику на Україні, припинити сіяти міжнаціональну ворожнечу.

- володіння українською мовою у всіх галузях життя України є обов’язковим.Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com