Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Олексій Гетманенко - керівникам районів та ОТГ: Забезпечте необхідним фінансуванням найбільш соціально важливі галузі (ФОТО)

18 січня 2020 р., 15:00

Йшлося про важливе

Як в районах Закарпаття використовуються освітня та медична субвенції, розвиваються системи охорони здоров’я, які результати проведення оптимізації в райдержадміністраціях та пріоритетні напрями у 2020 році – обговорили у ході робочої наради під головуванням Олексія Гетманенка.
Участь у заході взяли заступник голови ОДА Ольга Травіна, керівники окремих департаментів та очільники Хустської, Виноградівського, Воловецької, Тячівської райрад, голови ОТГ.

Єлизавета Біров, директор департаменту охорони здоров’я ОДА, поінформувала про укладання договорів закладів охорони здоров’я первинної медичної допомоги з НСЗУ на 2020 рік. А також про стан готовності закладів охорони здоров’я, що надають спеціалізовану медичну допомогу, до контрактування з Національною службою здоров’я України. Зокрема, що стосується автономізації закладів охорони здоров’я, їх реєстрації в електронній системі охорони здоров’я, підключення до медичних інформаційних систем та комп’ютеризації.

Олексій Гетманенко доручив керівникам районів прискорити реалізацію заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості. Також забезпечити співфінансування у розмірі не менше 10% вартості проектів будівництва амбулаторій.
Для приведення у відповідність мережі закладів загальної середньої освіти до вимог законодавства очільник краю доручив до середини лютого п.р. розробити перспективну мережу закладів загальної середньої освіти із визначенням типу закладу (початкова школа, гімназія, ліцей) та з виокремленням із наведеного переліку опорних закладів та їх філій.

Що стосується залишків коштів субвенції, що склалися станом на 1 січня 2020 року, то їх спрямовуватимуть на оновлення матеріально-технічної бази опорних закладів загальної середньої освіти; будівництво нових туалетних приміщень і реконструкцію діючих в закладах загальної середньої освіти, в яких початкову освіту здобувають не менше 20 осіб, їх облаштування санітарно-гігієнічним обладнанням з підведенням водопостачання і каналізації та розроблення відповідної проектної документації.

Також керівникам районів доручено забезпечити виплату усіх видів допомог, компенсацій, грошового забезпечення та оплату послуг окремим категоріям населення, а також субсидій і пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій готівковій формі за рахунок бюджетних програм.
- Проведіть у січні засідання районних та міських комісій з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, стипендій, інших соціальних виплат та податкового боргу, - звернувся до керівників районів О.Гетманенко, додавши: – Забезпечте необхідним фінансуванням найбільш соціально важливі галузі, які надають послуги жителям краю.

Пресслужба ОДА

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp