Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Конструктивна опозиція – запорука миру в країні

21 жовтня 2014 р., 11:16

Україні потрібні термінові економічні реформи та нормальна робота парламенту.

Парламентська виборча кампанія збігає. Вона мала б підтвердити демократичність нашої держави. Та, на жаль, під видом демократії в Україні розквітли радикалізм та адміністративний ресурс. 

Вже на початку виборчої кампанії експерти говорили, що в парламент пройдешість партій. З них – п’ять «майданівських» та лише одна опозиційна – «Сильна Україна». Ця політична сила виявилася сильним конкурентом для двох полюсів водночас: нинішній владі та владі попередній. 

У результаті, вже з перших тижнів кампанії «Сильна Україна» стала мішенню для радикально настроєних «молодиків». Вони організовано нападали на агітаторів партії, відбирали агітаційні матеріали. Людей залякували та подекуди били. У Миколаєві навіть дійшло до викрадення людини. Партія виступала с заявамипро політичнийтиск. Закликала президента гарантувати основи демократії в країні. Але нормальної реакції так и не було. Влада зробила вигляд, що нічого не відбувалося. 

Зараз, схоже, проти «Сильної України» активізувалися конкуренти від опозиції. Днями Тігіпко заявив про викид у пресу непідтвердженої інформації про нібито корупційне минуле деяких представників партії. Він вважає, що це- нова хвиля політичного тиску. 

«Це називається маніпуляціями, – переконаний Тігіпко, – коли недоведені факти намагаються вкинути у засоби масової інформації та цим тиснуть на людей, що підуть на вибори». 

Політик звертаєувагу на те, що в звинуваченнях немає жодної конкретики. На його думку, при наявності звинувачень проти конкретних осіб, цю інформацію треба аналізувати. Якщо чітко доведених фактів немає – це тиск на політичну партію. Самому Тігіпко не соромно за жодну людину у його списку. 

На думку експертів, брудні технології конкурентів не заважатимуть «Сильній Україні» пройти до парламенту. 

«Її шанси набагато вищі за «Опозиційний блок», що є реінкарнацією Партії регіонів та розгорнув потужну кампанію проти «Сильної України», – переконаний експерт Міжнародного центру перспективних досліджень Ярослав Ковальчук. 

Його висновок ґрунтується на показниках статистики. Всю виборчу кампанію рейтинг партії ріс. Якщо на початку виборів «Сильна Україна» за прогнозами просто проходила 5%-й бар’єр, то зараз, на думку Ковальчука, може розраховувати на 8–10% голосів. 

Експерт вважає, що цей результат принесла позиція партії, побудована на темі мирного рішення конфлікту на Донбасіта питаннях економічного розвитку країни. 

На думку голови правління Центру прикладних перспективних досліджень «Пента» Володимир Фесенко, якщо в «Опозиційному блоці» зібралися опортуністи та пристосуванці, то в партії Сергія Тігіпко – представники реформаторського крила колишньої влади. Ті ж Тігіпко та Валерій Хорошковський пішли з уряду Азарова, тому що завжди були прибічниками реформ. Це був їх протест проти економічної політики попередньої влади. Зараз вони намагаються добитися реальних якісних змін. Вони не просто критикують – вони пропонують свої рішення. 

«Для «Сильної України» економічні реформи – не пустий звук, а пріоритет діяльності, – переконаний Фесенко. – Партія готова боротися за реформи з опозиції, але при необхідності буде співпрацювати з діючою владою для їх проведення». 

Фесенко звертає увагу на агресивний стиль «Опозиційного блоку», змістякого зводиться до відомої фрази Азарова про те, що у всьому винні «попередники». А от «Сильна Україна» веде себе прагматично та конструктивно.Вона зосереджена на реформах.

Схожі новини

Закарпатська делегація взяла участь у з’їзді Партії Сергія Тігіпка «Сильна Україна»
С.Тігіпко повинен сформувати в парламенті нову проукраїнську і реформаторську опозицію — В.Карасьов
Сергій Тігіпко: «Влада нарешті усвідомила необхідність переговорів для мирного врегулювання конфлікту на Сході України»
Закарпатці підтримали партію Сергія Тігіпка «Сильна Україна» (ФОТО)
Тігіпко представив свою президентську програму і заявив про відродження «Сильної України»
Закарпатець Михайло Попович обраний до керівного органу відновленої «Сильної України» (ФОТО)
Закарпатські радикали розгорнули наступ проти Сильної України (ФОТО)
Михайло Попович розповість все про "Сильну Україну" та її закарпатських представників
Влада не зацікавлена стабілізувати ситуацію в Україні - Тігіпко
Керівник обласної організації партії "Сильна Україна" відповів на запитання журналістів (ФОТО)

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com