Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Уряд Угорщини дасть Україні більше 70 мільйонів євро допомоги

8 травня 2016 р., 20:27

Аби додати впевненості підприємцям Закарпаття

Секретаріат Міністерства Національної політики Угорщини спільно із Дизайн Терміналом проводять діловий тур по Карпатському басейну. Під час туру заплановано відвідати 15 місць у межах згаданого басейну, - повідомляє прес-служба облради.

Мета туру – підтримка та професійне зміцнення місцевих стартуючих підприємств і підприємців-початківців, яким не виповнилося 40 років. Побували представники проекту в Берегові.
Участь у заходів,який проводився в залі засідань Закарпатського угорського інституту ім. Ференца Ракоці ІІ, узяв перший заступник голови облради Йосип Борто.

У залі інституту - понад 150 молодих підприємців, більшість з яких-представники закарпатських угорців.
Йосип Борто, вітаючи присутніх, серед іншого , зазначив, що, враховуючи складну ситуацію в Україні у зв’язку з продовження агресивної політики Російської Федерації, окупації Криму і військових операцій на сході України, розраховувати на посильні внутрішні інвестиції для розвитку вітчизняного підприємництва на тернах області не доводиться. А тому обласна рада робить все для того, аби налагодити взаємовигідне партнерство з прикордонними регіонами сусідніх держав для розвитку транскордонного та міжрегіонального співробітництва. Це тим більше набуває актуальності в умовах децентралізації влади в Україні.

На сьогодні Закарпаття має офіційно встановлені партнерські зв’язки з 14 регіонами країн Євросоюзу. Для нашого багатонаціонального краю України, який безпосередньо межує одразу з чотирма країнами Європейської спільноти – Угорщиною, Словаччиною, Польщею та Румунією, питання транскордонного та міжрегіонального співробітництва протягом останніх 10 років було одним із пріоритетів у роботі обласної влади. Пріоритетним воно має залишатися і на ближчу перспективу.

- В Україні створений новий уряд на чолі з Володимиром Гройсманом, - далі мовив Йосип Борто, - презентовано нову програму діяльності чи то дорожню карту реформування країни. Планується реалізація реформ за 18 напрямами - від внесення змін в Конституцію до запуску системи медичного страхування. В урядовій програмі є логіка подальших дій, куди ми повинні йти далі. Це також стимулюватиме розвиток підприємництва. А тому співробітництво з сусідніми державами, які завжди підкладають своє дружнє плече нам, є надто важливим . Бо відчуття ліктя сусіда- чи не найголовна цінність такої співпраці. То ж рішення Міністерства Національної політики Угорщини провести такий тур сприйнялося щиро, бо це шанс для молодих підприємців краю розпочати та розвивати свою справу, створюючи нові робочі місця, наповнюючи місцеві бюджети тощо. Конкретна підтримка з боку сусідньої держави, яка має досвід входження у європейське товариство, є важливою, актуальною і по-родинному теплою.

Представник Уряду Угорщини розповів, що Угорщина зі свого боку планує виділити Україні 6,5 млн євро неповернутої допомоги та безвідсоткового кредиту на суму 65 млн євро. Усе це з тим, аби молодим підприємцям Закарпаття додати впевненості у своєму завтрашньому дні.

Далі працювали модератори, які детально презентували кроки зміцнення місцевих стартуючи підприємств та підприємців-початківців.

У ході туру експерти проекту надаватимуть фахові поради й рекомендації, як почати підприємницьку діяльність, чи продовжити розпочату.

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com